بزرگترین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک ایران برگزار می شود

نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک - مصلای تهران - مرداد 1397 تهران

بزرگترین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک کشور از تاریخ ۲۱ مرداد ماه 1397 الی 23 همین ماه با هدف شناساندن توانمندیهای صنایع کوچک، در مصلای تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بر نقش و جایگاه صنایع کوچک و متوسط در پیشرفت و توسعه صنعت کشور و نامگذاری سال 1397 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، و از آنجاییکه روز 21 مردادماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز حمایت از صنایع کوچک نامگذاری شده است و با عنایت به استقبال مقام معظم رهبری از نمایشگاه اختصاصی صنایع کوچک و متوسط در سال 1397 که منجر به دستور حمایت و تداوم اینگونه نمایشگاهها شد،  برنامه ریزی‌های لازم برای افتتاح این نمایشگاه در مصلی امام خمینی (ره) همزمان با مراسم بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک در 21 مردادماه شده است.

در این نمایشگاه که مقامات عالی سیاسی و نظامی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولين کشوری و لشکری و مدیران ارشد بخش خصوصی حضور دارند، يك هزار و 200 واحد صنعتي كوچك و متوسط از ايران و جهان آخرين توانمندي‌هاي خود را در عرصه توليد براي بازديدكنندگان به نمايش درخواهند آورد.

  • برای نخستین‌بار این تعداد واحد صنعتی کوچک و متوسط به صورت B۲B و B۲C توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.
  • 15 شركت خارجي از كشورهايي از جمله تركيه، پاكستان، مالزي و كره جنوبي نيز در اين نمايشگاه غرفه خواهند داشت.
  • حضور واحدهاي صنعتي از كشورهاي خارجی در كنار مقامات دولتي، سفرا  و رايزن‌هاي بازرگاني داخلي و خارجي از  ويژگي‌هاي قابل توجه نمايشگاه امسال خواهد بود.
  • حدود 10 كارگاه آموزشي نيز در حاشيه نمايشگاه برپا خواهد بود و مذاكرات B2B با حضور 110 مدير نيز در اين نمايشگاه انجام مي‌شود.
  • حضور شرکت‌های مدیریت صادرات، بازدید هیات های تجاری خارجی، نمایندگان سایر دستگاهها و وزارتخانه‌های ذیربط در حوزه صنایع کوچک و اتاق های بازرگانی مشترک نیز در این نمایشگاه پیش بینی شده است.

صنایع چرم سی سی با بیش از ۱۰۰ مدل از کفش و کیف های زنانه و مردانه تولید این مجموعه در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و در طی روزهای برگزاری نمایشگاه، استاد محمد خادم، موسس صنایع چرم سی سی در غرفه سی سی حضور خواهند داشت و طبق روال معمول صنایع چرم سی سی، اقدام به دوخت یکی از مدل های کفش چرم مردانه سی سی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *